Turystyka

Apartament Mechelinki – kameralna lokalizacja w uroczej miejscowości w pobliżu Trójmiasta

Apartament Mechelinki to spokojna lokalizacja w urokliwej miejscowości w okolicach Trójmiasta. Firma MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ działająca pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957 to firma zarządzająca tym apartamentem. Z jej właścicielami można kontaktować się pod numerami telefonów: 601 991 980, 601991980 i +48601991980. W mieszkaniu można idealnie spędzić wolne chwile lub delegację.

Najważniejsze atuty, motywujące do tego, żeby zarezerwować tutaj miejsca to: nowoczesność, wygoda, kompletne wyposażenie, pierwszorzędna lokalizacja, opcja wynajmowania przez cały rok a także atrakcyjna cena.

Takie zalety sprawiają, że opcja zamieszkania jest warta uwagi. Duże mieszkanie pomieści 8 osób. Metraż mieszkania wynosi 108 m2. Sporym walorem jest taras. Jego powierzchnia to 56 m2. W apartamencie jest dostępne darmowe łącze internetowe, na co wiele turystów zwraca uwagę. Sprawna klimatyzacja wzmacnia wygodę. Jadalnia jest dobrze wyposażona, co pozwoli swobodnie przygotowywać posiłki i poczuć się jak w swoim domu.

Doskonałe wrażenie wywołuje na dodatek unowocześniona łazienka. Pobyt wynosi osiemset złotych za dobę, co jest korzystne, uwzględniając standard apartamentu. Goście apartamentu Mechelinki mają zagwarantowane miejsce na samochód, w bezpiecznym garażu zamykanym na pilota.

Można też korzystać ze schowka na rowery. Znaczy to, że meldując się w apartamencie Mechelinki można spędzić czas dokładnie w ten sposób jak zaplanowano i nie czuć się ograniczonym. Nie we wszystkich hotelach i pensjonatach jest to zagwarantowane. Apartament rezerwuje się w nieskomplikowany sposób, za pomocą systemu rezerwacyjnego na witrynie.

Kontakt z właścicielami także nie jest utrudniony. Lokal z trzema sypialniami dedykowany jest osobom, którym spokojna atmosfera nie pozostaje czymś obojętnym. I to zyskają.