Turystyka

Główne komplety do nurkowania, udostępnione w sklepie TUSA

Główne komplety do nurkowania, dostępne w punkcie sprzedaży TUSA mogą dla siebie dobierać zarówno doświadczeni nurkowie, jak i osoby które zaczynają swoją przygodę. Każdy z takich kompletów jest zaprezentowany, a więc nikt nie powinien mieć trudności z wyselekcjonowaniem tego, czego wymaga. Każdy z tych zestawów gwarantuje maksymalne pole spostrzegania pod wodą. Udostępnione modele projektowane są zgodnie z bieżącymi trendami. Znajdą się w nich tego typu innowacje jak: stuprocentowo krystaliczny silikon, hartowane szkło Clear Vu a także zawór który zapobiega przedostawaniu się do maski wody podczas zanurzeń. Nad wyraz praktyczny jest też zawór oczyszczający.

Hipoalergiczny silikon z jakiego jest zrobiona maska nie wywoła podrażnień na skórze. Silikon jest także tworzywem miękkim oraz nadającym się do elastycznego ułożenia, a więc dopasuje maskę do twarzy. Widok z niej jest imponujący, ponieważ to 168 stopni panoramicznego obrazu. Pasek można regulować dowolnie. Boczne szyby w maskach TUSA wykonane są w ten sposób, żeby zredukować martwe pole. Soczewki w masce gwarantują doskonałą widoczność oraz to, że wszystko będzie widać w naturalnych barwach. Fajka oraz ustnik w zestawach również wykonane są z silikonu. Materiał taki wykonany jest na bazie technologii HyperDry Elite Dry Top.

Technika ta jest odpowiedzialna za zachowanie suchości nawet podczas pełnego zanurzenia. Pływak zamieszczony w zaworze błyskawicznie go zamyka i w efekcie woda nie przedostaje się na zewnątrz. Anatomiczny ustnik gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Płetwy mają specjalną komorę na stopy, wykonaną z miękkich materiałów. Rozbudowana technika multi – flex daje pewność perfekcyjnego dopasowania. Wygodne kalosze z paskiem z silikonu są zapewnieniem udanego nurkowania. Całość jest zaprojektowana w taki sposób, żeby w czasie podróży zajęła mało miejsca. Zestawy TUSA najbardziej natomiast rozpoznawalne z tego, że są nad wyraz ergonomiczne w trakcie nurkowania.

Opatentowany przez firmę system Hybrid Blade System wpływa pozytywnie na napęd, produktywność oraz przeniesienie mocy. W punkcie sprzedaży można też zaopatrzyć się w akcesoria do nurkowania, by mieć dostęp do wszystkich gadżetów.