Sport

Profesjonalny sprzęt i gadżety do tenisa oraz badmintona

Ergonomiczne rakiety do tenisa marki Yonex dobierane są zarówno przez początkujących, jak i przez osoby które grają zawodowo. Firma projektuje oraz sprzedaje 3 wiodące kolekcje rakiet: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED a także VCORE NEW PRO. Rakiety EZONE cechuje duży komfort grania oraz siła uderzenia. Kolekcja VCORE pozwoli na większą kontrolę gry, czucie wszystkiego oraz ma perfekcyjną rotację. Rakiety z obu serii, jak i pozostały asortyment taki jak badminton polska można zakupić w punkcie sprzedaży polskiego dystrybutora w atrakcyjnej sumie.

Jeśli ktoś ma już swoją ulubioną rakietę Yonex i chce kupić taki sam model, może sobie na to pozwolić. Jeśli zaś ktoś rakietę takiej marki nabywa po raz pierwszy i zaznajomi się z opisami, będzie zorientowany, na co się zdecydować. Cechy rakiety mogą także omawiać z klientem pracownicy sklepu. Każda rakieta opisana jest pod kątem tego, czy mogą z niej korzystać średniozaawansowani, czy doświadczeni zawodnicy. Opisane są zastosowane w nich techniki oraz można dowiedzieć się, jacy rozpoznawalni sportowcy używają ich na co dzień.

Yonex to marka rozpoznawalna też z rakiet do badmintona. Sportowcy nabywający rakiety tego wytwórcy mogą mieć pewność, że zmaksymalizują swoje możliwości na kortach. Sprzedawane rakiety napinane są z optymalną siłą. Dostępne serie rakiet do badmintona to: Astrox, Nanoflare, Duora, Voltric, Arcsaber, Musce Power oraz Basic. Do każdej z nich dołączona jest instrukcja odnosząca się do sposobu przeplatania naciągu. Materiały wykonania rakiet są mocne i z tego powodu konsumenci mają wgląd do wytrzymałych modeli.

W sklepie katalog produktów jest obszerny i podzielony na działy takie jak: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton. W oddzielnych kategoriach dostępne są bestsellery oraz nowości. Nie ma znaczenia, czy ktoś gra w tenisa albo w badmintona amatorsko, albo profesjonalnie. Zawsze odnajdzie akcesoria dopasowane do zdolności i stylu gry.