Turystyka

Zajazd u Hermanów: obiekt najlepszy na przytulny pobyt na Szlaku Orlich Gniazd

Oferta indywidualnie dostosowana do gości Zajazdu u Hermanów powoduje, że obiekt ma wiele dobrych rekomendacji. Można chociażby decydować się w tym miejscu na przyszykowanie uroczystości weselnej na przestronnej sali.

Doskonałe widoki, otaczające zajazd Olsztyn i idealna oprawa tak wzniosłej uroczystości będą zagwarantowane. Zajazd u Hermanów ulokowany jest dwanaście kilometrów od Częstochowy, dlatego sporo biznesmenów z tego miasta decyduje się w tym obiekcie na organizację spotkań biznesowych. Wówczas sala zostaje przygotowana do ich oczekiwań. Poza tym, w miejscu takim organizowane są biesiady, imprezy w plenerze oraz spotkania integracyjne. Restauracja może zmieścić 140 osób.

Usytuowanie blisko czternastowiecznego zamku jest dużym ułatwieniem. Sala weselna jest klimatyzowana dlatego goście na przeróżnych przyjęciach okolicznościowych mogą czuć się tutaj wygodnie. Na ogrodzonym obszarze zajazdu można odpoczywać na łonie natury, a dla dzieci udostępniony jest plac zabaw. Na witrynie obiektu można sprawdzić galerię fotografii a także przykładowe menu na wybrany rodzaj imprezy. Nie da się ukryć, że Jura Krakowsko – Częstochowska i Szlak Orlich Gniazd to jedne z wyjątkowo uroczych obszarów na terenie Polski. Piękne szlaki piesze, rowerowe, wzgórza, zamki, robiące doskonałe odczucia krajobrazy – to warta zauważenia baza wypadowa.

Jura Krakowsko – Częstochowska to region prezentujący się atrakcyjnie historycznie oraz pod kątem geograficznym. Wapienne skały, zielone łąki, zamki z kamienia to jedynie główne walory. Do rezerwowania pokoju w Zajeździe u Hermanów, w jakim to wszystko można mieć na wyciągnięcie ręki motywują dobre opinie wszystkich gości. Pobyt w zajeździe dedykowany jest dla dziewiętnastu osób. Pokoje umieszczone są na poddaszu. Można wybrać pośród siedmiu pokoi gościnnych, z których każdy ma odmienną kolorystykę. Pracownicy wskażą gościom kierunek wycieczki przyjezdnym. Kiedy ktoś chce rezerwować pobyt może to zrobić za pomocą witryny lub dzwoniąc.